21 sep 2020

Röben - Brązowa Budowlana Marka Roku 2020!

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała nagrodę Brązowej Budowlanej Marki Roku 2020. W rankingu realizowanym przez Centrum Badań i Analiz Rynku ASM otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii „Ciężkie pokrycia dachowe”.

Coroczny ranking ASM ma na celu nagrodzenie najlepszych marek oraz dystrybutorów materiałów budowlanych na polskim rynku. Klasyfikacja firm powstaje w oparciu o wyniki ankiet, w których firmy wykonawcze wskazują marki budowlane o najwyższej jakości, najlepszej relacji ceny do jakości oraz te najchętniej wybierane. - Tytuł Brązowej Budowlanej Marki Roku 2020 to dla naszej firmy bardzo cenna nagroda. Jest on dla Nas o tyle istotny, że szczególnie dbamy o najwyższą jakość oferowanych produktów, satysfakcjonującą obsługę i przede wszystkim o zadowolenie klientów. To nagroda, która jest dowodem na to, że nasze wysiłki są docenione – Agnieszka Spychała, kierownik ds. Marketingu firmy Röben.

Tytuł Budowlanej Marki Roku w kategorii „Ciężkie pokrycia dachowe” trafił do naszej firmy już po raz dziewiąty! Jeden raz zostaliśmy też wyróżnieni w kategorii „Elementy elewacyjne”. Wszystkie zdobyte nagrody potwierdzają bardzo silną pozycję marki Röben na rynku materiałów budowlanych. Codzienna ciężka praca, starania całego zespołu sprawiły, że produkty spełniają oczekiwania inwestorów, architektów i wykonawców. To również dowód na to, że Röben od wielu lat jest jednym z czołowych producentów materiałów budowlanych w Polsce. 

Röben - Brązowa Budowlana Marka Roku 2020!